RC-България  
11 декември 2017, 03:22:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Добре дошли в RC-България -Форумът на активно действащите авиомоделисти !
 
   Заглавна Страница   Помощ Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте малко нови резултати  (Прочетена 3019 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zlatnia
Моделар

Публикации: 37



« -: 25 юни 2007, 07:54:13 »

Сезонът започна,състезанията също,но защо в електро-то не се изваждат нови резултати от класиранията -не зная.Или съм ги пропуснал,но доста търсих и няма ?
Моля да ни осветли някой по въпроса.
Активен

Златомир Петров
valb
Моделар

Публикации: 58


« Отговор #1 -: 12 юли 2007, 12:05:24 »

 До сега са проведени 2 състезания на електро: Купа "Реа" и купа "Пловдив". Ето резултатите:
Малко не са подредени, но така е с копи-пейст.
      Валентин Братков                              
                  РЕЗУЛТАТИ ОТ ПРОВЕДЕН НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ПО АВИОМОДЕЛИЗЪМ                        
                                         КУПА "РЕА 07" - РАДИОУПРАВЛЯЕМИ МОДЕЛИ - ПРАВЕЦ, 28.04. - 29.04.2007 год.                           
                                    
                                       
   КЛАС  F3-К                                 
   ИМЕ   ГРАД   Зад.А   Зад.В   Зад.С   Зад.D   Зад.E   Зад.F   Зад.G         ОБЩО
1.   СОТИР ЛАЗАРКОВ   ДУПНИЦА   1000   1000   1000   815   802   1000   979         5794
2.   СТОЙЧО НИКОЛАЕВ   ТЪРГОВИЩЕ   889   674   944   961   1000   1000   922         5716
3.   СВЕТЛЬО БЛАГОЕВ   ШУМЕН   778   486   1000   882   929   980   968         5537
4.   ЕВГЕНИ ГЕНЧЕВ   ШУМЕН   1000   1000   996   682   785   983   373         5446
5.   ДЕЛЯН ТОДОРОВ   ШУМЕН   1000   787   899   851   817   846   1000         5413
6.   ИВАН ГЕОРГОВ   СОФИЯ-ЦАМК   889   722   806   735   910   944   935         5219
7.   АТАНАС ЗАХАРИЕВ   СОФИЯ-ЦАМК   1000   625   764   1000   673   944   755         5136
8.   ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ   ШУМЕН   889   354   550   631   1000   998   1000         5068
9.   ХРИСТО КОЛЕВ   ШУМЕН   889   578   347   1000   560   991   564         4582
10.   ФИЛИП СТАМЕНКОВ   ШУМЕН   667   500   291   333   488   895   793         3676
                                    
   КЛАС  F3-J                                 
   ИМЕ   ГРАД   І старт   ІІ старт   ІІІ старт   VІ старт   V старт   VІ старт   VІI старт   І  fl.off   ІI  fl.off   ОБЩО
1.   ЕМИЛ ДРАГОМИРОВ   ПЕРНИК   260   909   1000   806   1000   1000      1000   1000   2000
2.   ФИЛИП СТАМЕНКОВ   ШУМЕН   1000   616   698   920   1000   964      1000   624   1624
3.   МИРОЛЮБ ТОДОРОВ   ШУМЕН   815   1000   1000   1000   531   655      666   645   1311
4.   КОНСТАНТИН РАНОВ   ДУПНИЦА   1000   264   987   1000   802   1000      605   606   1211
5.   СОТИР ЛАЗАРКОВ   ДУПНИЦА   916   1000   1000   454   1000   1000      442   677   1119
6.   АТАНАС ЗАХАРИЕВ   СОФИЯ-ЦАМК   597   935   844   822   369   984            4182
7.   ХРИСТО КОЛЕВ   ШУМЕН   532   870   886   788   579   1000            4123
8.   СТОЙЧО НИКОЛАЕВ   ТЪРГОВИЩЕ   916   712   933   879   448   670            4110
9.   ЕВГЕНИ ГЕНЧЕВ   ШУМЕН   940   1000   479   695   646   826            4107
10.   ГЕОРГИ ДИМИТРОВ   ДУПНИЦА   510   751   517   1000   761   982            4011
11.   ВАЛЕНТИН ВЪЛЧЕВ   ШУМЕН   1000   748   559   650   566   735            3699
12.   ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ   ШУМЕН   778   671   494   803   1000   0         НАКАЗАНИЕ 100   3646
13.   КЪНЧО КЪНЕВ   СТ. ЗАГОРА   718   488   987   768   356   408            3369
14.   АЛЕКСАНДЪР ЯКИМОВ   ДУПНИЦА   789   350   604   863   631   462            3349
15.   ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ   ТЪРГОВИЩЕ   434   740   600   802   662   498            3302
16.   ДИМИТЪР ФИЛЕВ   ХАСКОВО   519   708   539   417   751   618            3135
17.   ВЛАДИМИР КОСТОДИНЧЕВ СОФИЯ      543   404   400   889   120   484            2720
18.   ТОШКО МИХАЙЛОВ   ДОБРИЧ   570   351   753   422   347   291         НАКАЗАНИЕ 100   2343
19.   НИКОЛАЙ НИКОЛОВ   ТЪРГОВИЩЕ   277   618   665   0   0   0            1560
20.   ЗЛАТИ ДИМИТРОВ   ДУПНИЦА   0   0   0   0   0   0            0
                                    
                                    
   КЛАС  F3-J-R                                 
   ИМЕ   ГРАД   І старт   ІІ старт   ІІІ старт   VІ старт   V старт   VІ старт            ОБЩО
1.   АЛЕКСАНДЪР ЯКИМОВ   ДУПНИЦА   908   823   1000   523   1000   743            4474
2.   ЗЛАТИ ДИМИТРОВ   ДУПНИЦА   911   1000   485   404   582   1000            3978
3.   НИКОЛАЙ МИХАЙЛОВ   ДОБРИЧ   1000   465   956   744   280   605            3770
4.   ВЛАДИСЛАВ ВАСИЛЕВ   СОФИЯ-БАА   507   613   613   1000   506   0            3239
                                    
                                    
   КЛАС  F-5BUL                                 
   ИМЕ   ГРАД   І старт   ІІ старт   ІІІ старт   VІ старт   V старт   VІ старт             ОБЩО   
1.   СТОЙЧО НИКОЛАЕВ   ТЪРГОВИЩЕ   960   1000   1000                     2000
2.   СОТИР ЛАЗАРКОВ   ДУПНИЦА   1000   996   960                     1996
3.   КЪНЧО КЪНЕВ   СТ. ЗАГОРА   985   1000   995                     1995
4.   НИКОЛАЙ НИКОЛОВ   ТЪРГОВИЩЕ   979   981   1000                     1981
5.   ДОБРИ МАРИНОВ   ШУМЕН   972   979   992                     1971
6.   ФИЛИП СТАМЕНКОВ   ШУМЕН   960   954   987                     1947
7.   ГЕРАЛД ШУЛЦЕ   СОФИЯ-ЦАМК   932   925   962                     1894
8.   ВЛАДИМИР ПЕТРОВ   СОФИЯ-БАА   856   770   898                     1754
9.   ТОШКО МИХАЙЛОВ   ДОБРИЧ   830   853   851                     1704
10.   НИКОЛАЙ ПЕЙЧЕВ   ПЛОВДИВ   0   915   0                     915
11.   ГЕОРГИ ДИМИТРОВ   ДУПНИЦА   820   0   0                     820
12.   АТАНАС ЗАХАРИЕВ   СОФИЯ-ЦАМК   0   0   0                     0
                                    
                                    
                                    
                                    
   ГЛАВЕН СЪДИЯ:                                                              (ВАЛЕНТИН БРАТКОВ)                              
                                    
                  РЕЗУЛТАТИ ОТ ПРОВЕДЕН НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ПО АВИОМОДЕЛИЗЪМ                        
                                         КУПА "ПЛОВДИВ 07" - РАДИОУПРАВЛЯЕМИ МОДЕЛИ - ПЛОВДИВ, 07.07. - 08.07.2007 год.                           
                                    
                                       
                                    
   КЛАС  F3-J                                 
   ИМЕ   ГРАД   І старт   ІІ старт   ІІІ старт   VІ старт   V старт   VІ старт   VІI старт   І  fl.off   ІI  fl.off   ОБЩО
1.   ГЕОРГИ ДИМИТРОВ   ДУПНИЦА   1000   997   1000   939   888   1000      1000   1000   2000
2.   ЕМИЛ ДРАГОМИРОВ   ПЕРНИК   1000   1000   513   994   994   1000      594   841   1435
3.   АТАНАС ЗАХАРИЕВ   СОФИЯ-ЦАМК   962   1000   856   728   1000   589      730   429   1159
4.   КОНСТАНТИН РАНОВ   ДУПНИЦА   901   831   1000   648   1000   454            4380
5.   ДИМИТЪР ФИЛЕВ   ХАСКОВО   788   987   957   1000   586   470            4318
6.   АЛЕКСАНДЪР ЯКИМОВ   ДУПНИЦА   966   998   260   991   327   812            4094
7.   ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ   ТЪРГОВИЩЕ   989   998   295   1000   627   365            3979
8.   НИКОЛАЙ ПЕЙЧЕВ   ПЛОВДИВ   188   0   0   0   0   0            188
                                    
                                    
                                    
   КЛАС  F-5BUL                                 
   ИМЕ   ГРАД   І старт   ІІ старт   ІІІ старт   VІ старт   V старт   VІ старт             ОБЩО   
1.   НИКОЛАЙ ПЕЙЧЕВ   ПЛОВДИВ   1000   1000                        2000
2.   ДОБРИ ГРАБЧЕВ   ХАСКОВО   999   999                        1998
3.   ГЕРАЛД ШУЛЦЕ   СОФИЯ-ЦАМК   998   998                        1996
                                    
                                    
                                    
   КЛАС  "НАРОДЕН"                                 
   ИМЕ   ГРАД   І старт   ІІ старт   ІІІ старт                     ОБЩО
1.   СВИЛЕН КОЛАРОВ   СОФИЯ-ЦАМК   1334   1500   1785                     3285
2.   ГЕОРГИ ГЕРОВ   СОФИЯ-ЦАМК   1595   1462   1117                     3057
3.   МИЛЕН ТОТЕВ   КАЗАНЛЪК   1124   1059   1154                     2278
4.   НИКОЛАЙ ИВАНОВ   КАЗАНЛЪК   972   1083   92                     2055
5.   ТЕОДОР ВЪЛЧЕВ   КАЗАНЛЪК   805   1027   1023                     2050
6.   ТЯНКО КОВАЧЕВ   КАЗАНЛЪК   0   0   0                     
                                                                  
                                    
   ГЛАВЕН СЪДИЯ:                                                              (ВАЛЕНТИН БРАТКОВ)                              
                                    
                 
« Последна редакция: 12 юли 2007, 12:09:05 от valb » Активен

Валентин Братков
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!