RC-България  
11 декември 2017, 03:21:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Добре дошли в RC-България -Форумът на активно действащите авиомоделисти !

Заглавна Страница   Помощ Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мини камера  (Прочетена 3092 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Илко
Моделар

Публикации: 15

« -: 12 март 2009, 08:02:00 »

Здравейте искам да ви питам тия мини камерки хубави ли са??? аз намерих един сайт и там струва 100$-150лв.обаче ме тревожи това че ще  има съпротивление и трябва да направя дупка в корпуса о там да я сложа за да няма съпротивление.Обаче се чудя как ще записвам видеото за да ви го показвам защото има вход за телевизор  Ъ? Ъ? Ъ? ето ви линк и ми кажете дали е добра идея.а и забравих да ви кажа че е с предавател а не с записващо устройство защото то тежи много.

http://www.trendtimes.com/camera.html
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
Preatorian
Moderator
Моделар
Публикации: 113

Нищо не се повтраря два пъти

« Отговор #1 -: 12 март 2009, 09:03:50 »

Здравей Илко,
виждам, че камерата е с относително ниска разделителна способност, около 600х500. Това е дори по-малко от на телевизорите които спокойно си поддържат 800х600. Така, че според мен не си давай парите за това да гледаш някакви странни образи на телевизора, по-скоро си ги инвестирай в модел, двигател и апаратура. Ако все пак искаш да си сложиш камера, ще се наложи да й намериш място по самолета, където да не се цапа от горивото ако караш с ДВГ и да няма опастност да се счупи при приземяване или излитане на модела. Камерата си има свой радио предавател, а долу на земята има приемник от който излизат аудио и видео сигнала. Можеш да си ги подадеш към лаптоп с подходяща аудио и видеокарта, вероятно има и друга алтернатива за полеви условия. Общо взето според мен усилията не си струват Усмивчица.
Поздрави
« Последна редакция: 13 март 2009, 07:30:20 от Preatorian » Активен

Христо Гавраилов
e-mail: pterodont@abv.bg
web: http://www.f3a-pravets.com/

Човек е ограничен единствено от своето въображение!
Илко
Моделар

Публикации: 15

« Отговор #2 -: 13 март 2009, 11:56:23 »

мерси за съвета не бях обърнал внимание на това  Нерешителен Ок.
значи без камера ще се мина  Смотан
Поздрави Илко
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: