RC-България  
06 септември 2018, 03:57:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Добре дошли в RC-България -Форумът на активно действащите авиомоделисти !
 
    Заглавна Страница   Помощ Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мини камера  (Прочетена 3652 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Илко
Моделар

Публикации: 15


Мини камера
« -: 12 март 2009, 08:02:00 »

Здравейте искам да ви питам тия мини камерки хубави ли са??? аз намерих един сайт и там струва 100$-150лв.обаче ме тревожи това че ще  има съпротивление и трябва да направя дупка в корпуса о там да я сложа за да няма съпротивление.Обаче се чудя как ще записвам видеото за да ви го показвам защото има вход за телевизор  Ъ?Ъ?Ъ?ето ви линк и ми кажете дали е добра идея.а и забравих да ви кажа че е с предавател а не с записващо устройство защото то тежи много.

http://www.trendtimes.com/camera.html
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
Preatorian
Moderator
Моделар
*****
Публикации: 113


Нищо не се повтраря два пъти


Re: Мини камера
« Отговор #1 -: 12 март 2009, 09:03:50 »

Здравей Илко,
виждам, че камерата е с относително ниска разделителна способност, около 600х500. Това е дори по-малко от на телевизорите които спокойно си поддържат 800х600. Така, че според мен не си давай парите за това да гледаш някакви странни образи на телевизора, по-скоро си ги инвестирай в модел, двигател и апаратура. Ако все пак искаш да си сложиш камера, ще се наложи да й намериш място по самолета, където да не се цапа от горивото ако караш с ДВГ и да няма опастност да се счупи при приземяване или излитане на модела. Камерата си има свой радио предавател, а долу на земята има приемник от който излизат аудио и видео сигнала. Можеш да си ги подадеш към лаптоп с подходяща аудио и видеокарта, вероятно има и друга алтернатива за полеви условия. Общо взето според мен усилията не си струват Усмивчица.
Поздрави
« Последна редакция: 13 март 2009, 07:30:20 от Preatorian » Активен

Христо Гавраилов
e-mail:
web: http://www.f3a-pravets.com/

Човек е ограничен единствено от своето въображение!
Илко
Моделар

Публикации: 15


Re: Мини камера
« Отговор #2 -: 13 март 2009, 11:56:23 »

мерси за съвета не бях обърнал внимание на това  НерешителенОк.
значи без камера ще се мина  Смотан
Поздрави Илко
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQLPowered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0!Valid CSS!