RC-България  
17 август 2017, 04:58:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Добре дошли в RC-България -Форумът на активно действащите авиомоделисти !

Заглавна Страница   Помощ Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОКУПКА НА ПЛАНЕР с ел. мотор  (Прочетена 3187 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Илко
Моделар

Публикации: 15

« -: 20 март 2009, 10:44:54 »

ами стана така че намерих по евтин самолет от пайпара http://rcshop.uits.bg/product_info.php/cPath/46/products_id/136

ето го и него и имам няколко въпросчета.
1.От балса ли е?
2.Подходящ за начинаещи имат предвид че не е много бърз  Ъ? Ъ? Ъ?
3.Аз съм имал самолет знам как да карам и се чудя дали ще си паснем добре с него  Нерешителен
4.Като цяло добър ли е? 
благодаря предварително чакам вашите коментари УсмивчицаУсмивчицаУсмивчица
Поздрави Илко
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
сargo
Моделар

Публикации: 39

« Отговор #1 -: 20 март 2009, 11:54:03 »

Моделчето е най-вероятно от ЕРР или казано другояче стиропор,уж с висока твърдост топло формован.Даже и да не е стиропор /малко вероятно/ никъде няма и грам балза.Сигурно е средно бърз,макар,че е малък,а малките са все доста бързи.Зависи как ще го караш-като работи двитателя ще е по-бърз.Определено става за начинаещи,макар че китайските стиропорки много се оскъпяват от превоза и цената определено е висока за това,което получаваш.И хич не обичат да се блъскат,че се чупят крилата,например.Хубавото е че всичко си има и апаратура даже.Най -доброто обаче е дали на теб ще ти хареса.
Активен

Даниел Георгиев
-----------------------------------------------
Акълът в главата идва бавно и болезнено. Много е вероятно въобще да не се появи. Тогава ти остава само болката....
Илко
Моделар

Публикации: 15

« Отговор #2 -: 21 март 2009, 12:19:19 »

ами аз от стелди си харесах един пайпар на батерии от балса ама 300 лева  Шокиран Шокиран Шокиран .
не че е много ама да не го разбия на 1-вия ден ...
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: