RC-България  
22 ноември 2017, 12:50:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Добре дошли в RC-България -Форумът на активно действащите авиомоделисти !

Заглавна Страница   Помощ Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Симулатор  (Прочетена 2683 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Илко
Моделар

Публикации: 15

« -: 15 април 2009, 11:05:33 »

Здравейте на всички търся си симулатор но явно ми трябва ми дистанционно с USB кабел аз симулатора си го взех но ми трябва дистанцинно ако някой предлага да пише благодаря прпедварително

Поздрави Илко

* spycoptertransmitter[1].jpg (17.55 KB, 249x372 - видяно 333 пъти.)
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
PenichA
Моделар

Публикации: 152

« Отговор #1 -: 16 април 2009, 10:04:11 »

Здравейте на всички търся си симулатор но явно ми трябва ми дистанционно с USB кабел аз симулатора си го взех но ми трябва дистанцинно ако някой предлага да пише благодаря прпедварително

Поздрави Илко

Както виждам от профила ти от Варна си!
Кого си търсил във Врана  помощ в клуб или от моделист? Има много които могат да ти помогнат !Сега ще ти изредя няколко имена  като: Сава , Юлиян , Митко , Киро , Руслан , Кирил , Павел , Сашо , Христо и много други ако искаш да ги намериш и да ти помогнат ? Отиваш на поляната на Доброглед като тръгнеш да влизаш за селото в дясно ще видиш една групичка това ще са някой от по-горе изброените момчета. А имаш си и онлайн магазин от където може да си купиш каквото си искаш погледни на банера в СПЕЦ РЦ и ще спечелиш каквото искаш. Но няма да е лошо и да погледш на Доброглед и се запознаеш с момчетата. НамигванеТака ,че си вземи (вефчето)-апаратурата и при тях по-лесно ще е и за теб и за тях. Готин
Активен

Пенко Пенев
+359 899 520 540
http://rc-dobrotica.com/
Илко
Моделар

Публикации: 15

« Отговор #2 -: 16 април 2009, 10:17:00 »

ами аз ще хофя скоро там да пускам модел близо до калиманци  понеже си взех планер и сега имам чертежи и ще му правя копие симулатора може да изчака защото аз още се занимавам с изработка на модели (планери кордови).от спец рц е много скъпо просто като погледнах цените ми стана лошо...
аз имам 1 джойистик ръчка и съм много добър с него ама въпроса е да свикна с дистанционното ;]
Активен

Новобранец който напредва със скороста на светлината!
Илко Щирков
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: